Волонтери "Української команди" за сприяння керівника волонтерського штабу Полтавської області Костянтина Іщейкіна, керівника напрямку по роботі з гуманітарною допомогою «Української команди» в Коломацькій громаді Ольгою Могилат та спільно з партнерами - французькими волонтерами неурядової організації "Док4Юкрейн" доставили та надали гуманітарну допомогу, у вигляді сніданків швидкого приготування дітям Коломацької громади.
Волонтери "Української команди" за сприяння керівника волонтерського штабу Полтавської області Костянтина Іщейкіна, керівника напрямку по роботі з гуманітарною допомогою «Української команди» в Гребінці Олександром Ільчуком та спільно з партнерами - французькими волонтерами неурядової організації "Док4Юкрейн" доставили та надали гуманітарну допомогу, у вигляді сніданків швидкого приготування дітям у Гребінці.
Волонтери "Української команди" за сприяння керівника волонтерського штабу Полтавської області Костянтина Іщейкіна, керівника напрямку по роботі з гуманітарною допомогою «Української команди» в місті Миргород Дмитром Чайковським та спільно з партнерами - французькими волонтерами неурядової організації "Док4Юкрейн" доставили та надали гуманітарну допомогу, у вигляді сніданків швидкого приготування дітям у Миргороді.
«Українська команда» передала батальйону імені Тараса Бобанича ДУК «Правий сектор» 67 бригади партію fpv дронів та «Мавіків». Про це повідомляється на Facebook cторінці «Української команди».
Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко заявив, що найближчі місяці Президент України має ухвалити важкі рішення. А у разі територіального компромісу з Росією доведеться запустити референдум. Про це Віталій Кличко заявив в інтерв’ю італійському виданню Corriere della Sera, повідомляє (https://udar.party/media/tsentralni/vitaliy-klychko-prezydentu-dovedetsya-vdatysya-do-referendumu-u-razi-terytorialnoho-kompromisu-z-rosiyeyu/) офіційний сайт партії «УДАР».
Нам доведеться працювати з Трампом, якщо він буде обраний. Але те, що говориться перед голосуванням і щодо України, після виборів буде зовсім іншим. А Республіканська партія завжди була антиросійською, я не розумію, чому вона має зараз підтримувати аргументи Путіна.
Мер Києва Віталій Кличко відвідав щойно відремонтований за кошти столичної громади Київський міський центр нефрології та діалізу, де зараз проходять лікування маленькі пацієнти «Охматдиту». Про це Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.
Це важлива нагорода для нашої команди. Вона свідчить про те, що наша праця, та допомога, яку «Українська команда» надає військовим та цивільним з перших днів широкомасштабної війни, - дійсно потрібна і корисна.
Автомобіль «Бентлі», який був розіграний серед учасників збору «Української команди» на дрони-літаки, виграла мешканка Хмельницького, чиї сини служать у ЗСУ. Про це повідомляється (https://www.facebook.com/uateam2022/videos/1976534696192527/) на Facebook-сторінці «Української команди».
Мер Києва Віталій Кличко подякував мешканцям столиці та представникам бізнесу, які прийшли на допомогу постраждалим від удару російської ракети по «Охматдиту». Про це Кличко написав у своєму Telegram-каналі.
Волонтерський штаб "Українська КОМАНДА"
Волонтерська діяльність, допомога ЗСУ, підтримка гуманітарних місій
1070