Військовослужбовець Роман віддає свій автомобіль Бентлі за донат на літаки-камікадзе, на які збирає "Українська команда".
Цей Бентлі - то була мрія Романа до війни, і він її здійснив. Але зараз у нас мрія одна - Перемога. Тому Роман вирішив передати свою автівку одному з учасників збору на дрони.
Донат у 200 гривень - це один шанс стати власником Бентлі. 400 гривень - два шанса, і так далі.
Військовий віддає свій Бентлі за донат. Таким чином він хоче допомогти ЗСУ літаками-камікадзе.
Збір проводить «Українська команда»
200 гривень – один шанс отримати Бентлі. Більше донат – більше шансів. І більше дронів-камікадзе для наших захисників.
Ім’я переможця буде визначено 28 червня.
Волонтерський штаб «Українська команда» розпочав Всеукраїнський проєкт «Оберіг для військових». Він передбачає, що маленькі українці з різних регіонів України виготовлятимуть власноруч традиційні українські обереги для захисників – ляльки-мотанки.
Віталій Кличко відвідав українських бійців, які проходять протезування в Німеччині за домовленістю мерів Києва та Берліна. Про це Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі. Він також розповів про «Берлінсько-Київський центр протезування», який має відкритися восени у Києві.
Рідкісний випадок: військовослужбовець ЗСУ віддає своє авто, щоб допомогти побратимам бити орків.
Він віддає свій "Бентлі", щоб посилити мега-збір "Української команди" на літачки-камікадзе.
На Міжнародній конференції з відновлення України, яка проходить в Німеччині, обговорювали важливість посилення місцевого самоврядування задля успішного відновлення нашої держави. Про це повідомив у Telegram мер Києва Віталій Кличко, який взяв участь у конференції.
«Українська команда» передала 72 окремій механізованій бригаді імені Чорних Запорожців FPV-дрони. Про це повідомляється на Facebook-cторінці «Української команди».
Лідер партії УДАР, мер Києва Віталій Кличко привітав з перемогою на виборах до Єропарламенту Європейську народну партію (ЄНП), частиною якої є партія УДАР. Про це Кличко написав у своєму Telegram-каналі.
За сприяння керівника волонтерського штабу "Українська команда" Полтавської області Костянтина Іщейкіна та керівниці напрямку по роботі з гуманітарною допомогою "Української команди" в Миргородському районі Наталії Петруні, працівникам Миргородського МБК був проведений тренінг з надання першої медичної допомоги лікарем анестезіологом-реаніматологом Андрієм Коровіним.
Мер Києва Віталій Кличко передав двом військовим підрозділам вантажівки та безпілотники, які придбали за кошти столичної громади. Про це Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.
Волонтерський штаб "Українська КОМАНДА"
Волонтерська діяльність, допомога ЗСУ, підтримка гуманітарних місій
1070