На порядку денному – майже 40 питань, які потребують нагального вирішення.
Однією з головних причин, через яку фракція «Батьківщина» Юлії Тимошенко не голосувала за скандальний законопроєкт про мобілізацію стало вилучення владою з документу норми про гарантовану демобілізацію військових через 36 місяців служби під час війни, а також відсутність чітких норм щодо ротацій та відпусток.
Команда «Батьківщини» послідовно боролася проти репресивного законопроєкту про мобілізацію та подала понад 300 правок, які суттєво змінювали його концепцію: перетворювали примусову і принизливу мобілізацію на мотиваційну й справедливу, а сам закон робили дієвим. Депутати не врахували жодної, тому «батьківщинівці» не голосували за принизливий законопроєкт.
Тому продовжуємо підтримувати родини, які вимушено покинули свої домівки. До мене звернулася сім'я, де виховують 6 дітлахів.
Завжди бути у строю, міцно тримати зброю і робити все можливе, щоб забезпечити обороноздатність країни.
Діти України попри все мають право на щасливе дитинство і можливість продемонструвати свої таланти. Тому я, як лідерка ГО «Наша справа Полтавщина», із задоволенням відгукнулася на пропозицію підтримати проведення пісенного конкурсу «Дзвінкі голоси».
У цих пакетах - необхідні продукти харчування тривалого зберігання, які стали особливо важливими в умовах постійного здорожчання.
В умовах постійного здорожчання це – вагома підтримка для сімейних бюджетів. Також передали засоби для особистої гігієни, пледи й шкарпетки.
Так можна коротко описати процес передачі гуманітарної допомоги людям, які найбільше постраждали від війни.
День єднання досить нове свято для українців. Але за два роки воно набуло стільки сенсів і сили, що зрівняється з іншими, які бережуть нашу історію й самобутність.