Програмний директор програми Hospital Partnerships «Партнерство лікарень - партнери зміцнюють здоров'я» Німецького Товариства міжнародної співпраці (GIZ) GmbH доктор Ансельм ШНАЙДЕР з робочим візитом відвідав Полтаву.
Приклад цього підприємства унікальний: постійне удосконалення, еволюція у сервісі і успіх. Ми б дуже хотіли аби полавська міська рада брала приклад із таких успішних підприємств нашого регіону.
Служба безпеки та НАБУ зібрали масштабну доказову базу, яка доводить незаконність приватизації державного нафтопроводу «Самара-Західний напрямок» у 2015 році. Наразі про підозру повідомлено екснардепу Віктору Медведчуку та чотирьом представникам колишнього топменеджменту «Прикарпатзахідтрансу», які заволоділи та управляли нафтопроводом.
Волонтери "Української команди" за сприяння керівника волонтерського штабу Полтавської області Костянтина Іщейкіна, керівника напрямку по роботі з гуманітарною допомогою «Української команди» в місті Миргород Дмитром Чайковським та спільно з партнерами - французькими волонтерами неурядової організації "Док4Юкрейн" доставили та надали гуманітарну допомогу, у вигляді сніданків швидкого приготування дітям у Миргороді.
Дякую начальнику Полтавської ОВА та членам робочої групи при ОВА з виконання деколонізаційного закону на чолі із Антоном Чубенком за підтримку моєї ініціативи. У місті Горішні Плавні вулицю Ковпака перейменовано на пошану Омеляна Суничука — діяча ОУН, воїна УПА, священника, політв’язня ГУЛАГу, одного із організаторів і очільників Кенгірського повстання.
«Українська команда» передала батальйону імені Тараса Бобанича ДУК «Правий сектор» 67 бригади партію fpv дронів та «Мавіків». Про це повідомляється на Facebook cторінці «Української команди».
Ваш внесок у майбутнє України — неоціненний. А виснажлива і самовіддана праця наближають нашу перемогу.
Закінчилась сесія. Огидно, що містом керує людина яка руйнує Полтаву. Вона відмовилася голосувати зверненя до уряду аби виконати рішення судів і повернули чесні тарифи теплоенерго. Вона відмовилася голосувати за компенсацію 50% витрат на соеячні панелі як це у Києві.
У Вінниці транспортну реформу, на відміну від Полтави, реалізували. Вже 5 років, із червня 2019-го, вінничани та гості міста розраховуються картками за проїзд громадським транспортом. У жовтні того ж року запрацювала автоматизована система оплати проїзду.