4.03.2014 | 16:40

Єдинник другої групи може продавати товар юрособам на загальній системі

04.03.2014

ЄДИННИК ДРУГОЇ ГРУПИ МОЖЕ ПРОДАВАТИ ТОВАРИ ЮРОСОБАМ НА ЗАГАЛЬНІЙ СИСТЕМІ

***

Хлопчина зареєструвався єдинником другої групи.

Виготовлення меблів.

***

Прийшов до податкової взяти виписку єдинника.

А йому нагадують: Ти ж тільки не забувай, що продавати свої меблі можеш тільки єдинникам або населенню.  Продавати юрособам на звичайній системі оподаткування не можеш.

***

Панове, скільки можна дуркувати?

Чи знову на майдан виходити?

***

Норма Кодексу:

291.4. Суб'єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, поділяються на такі групи платників єдиного податку:

2) друга група – фізичні особи – підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства

***

З норми випливає, що тільки послуги не можна надавати юрособам на звичайній системі.

Продавати товари чи власновироблене можна!

***

Навість лист податкової з цього приводу є - Лист Державної податкової служби України від 7 грудня 2012 р. N 6815/0/61-12/23-50.0214:

… платник єдиного податку другої групи, за умови дотримання пп. 2 п. 291.4 ст. 291 Кодексу, може здійснювати продаж товарів платникам податків незалежно від обраної ними системи оподаткування.

Про автора
Олександр Золотухін
Організатор Дискусійного клубу Полтава
Олександр Золотухін
545
Останні публікації