Глобальний дефіцит питної води в Полтаві, Україні та світі
Запрошую вас подивитися це захоплююче відео, яке пропонує перспективний погляд на проблему нестачі питної води на нашій прекрасній Планеті, в Україні та на Полтавщині.
У Дискусійному Клубі Полтава відбулася цікава дискусія з участю Федора Сидоренка, відомого політолога з Полтави, та Олександра Золотухіна, організатора Клубу. Вони не лише виявили проблему, але й детально розглянули її наслідки та запропонували можливі шляхи вирішення.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/06/11/screenshot_1.jpg)
Щоб зрозуміти, як нам усім спільно змінити цю ситуацію, долучайтеся до нашої захоплюючої дискусії! Розкажіть у коментарях свої думки щодо цього проблемного питання.