Костянтин Іщейкін провів робочу зустріч із міським головою Лохвиці Віктором Радьком
Керівник Полтавського обласного волонтерського штабу «Українська команда. Полтавщини» Костянтин Іщейкін відвідав Лохвицьку міську територіальну громаду, де його зустрічав міський голова Віктор Іванович Радько.
Під час зустрічі, вони обговорили подальшу співпрацю у реалізації соціально важливих проєктів для жителів громади. Зокрема, досягнуто домовленостей щодо організації виїзних прийомів юриста та лікаря- реабілітолога, які надаватимуть необхідну допомогу мешканцям громади. Окрему увагу приділили розвитку молодіжного напряму та домовилися про спільну реалізацію молодіжних ініціатив і проєктів.

«Об'єднуючи зусилля місцевої влади, громадських організацій, волонтерського руху, ми зможемо втілити більше проєктів, які покращують життя людей. Така співпраця сьогодні є важливою для розвитку громад», — зазначив Костянтин Іщейкін.
Окрема подяка міському голові Лохвиці Віктору Івановичу Радьку за відкритість до співпраці, конструктивний діалог та активну підтримку наших соціальних ініціатив. Його відповідальне ставлення до розвитку громади, увага до потреб мешканців і готовність впроваджувати нові корисні проєкти є прикладом ефективного місцевого самоврядування.

