Територію гімназії імені Матвія Номиса озеленили ялівцями

Під час відвідування Лубен керівник Полтавського обласного волонтерського штабу «Українська команда. Полтавщина» Костянтин Іщейкін привіз та передав саджанці ялівця, долучився до озеленення території гімназії імені Володимира Номиса.

Шкільне подвір’я поповнилося молодими ялівцями — рослинами, які не лише доповнюють ландшафтний дизайн, а й створюють особливу атмосферу затишку та гармонії. Уже за кілька років вони стануть справжньою окрасою навчального закладу.

«Коли ми висаджуємо дерева чи кущі біля шкіл, ми робимо внесок не лише в благоустрій, а й у майбутнє. Діти мають зростати в красивому та доглянутому середовищі, яке надихає берегти природу та любити свою громаду», — зазначив Костянтин Іщейкін.

Кожна така ініціатива — це ще один крок до створення комфортного простору для навчання, відпочинку та розвитку молодого покоління. 

Про автора

Волонтерський штаб "Українська КОМАНДА"

Волонтерський штаб "Українська КОМАНДА"

Волонтерська діяльність, допомога ЗСУ, підтримка гуманітарних місій

1603
Останні публікації:

Полтавщина:

Наш e-mail:

Телефон редакції: (095) 794-29-25

Реклама на сайті: (095) 750-18-53

Запропонувати тему