Зелені зміни для гімназії №1: на території закладу висадили ялівці
За сприяння керівника Полтавського обласного волонтерського штабу «Українська команда. Полтавщина» Костянтина Іщейкіна, Лохвицька гімназія №1 отримала додаткове озеленення території.
У межах ініціативи на території навчального закладу висадили саджанці ялівцю, які стануть окрасою подвір’я та створять більш затишну атмосферу для учнів і педагогів.

«Ми прагнемо, щоб діти навчалися у комфортному та красивому середовищі. Озеленення шкіл — це невеликий, але важливий внесок у розвиток громади та турботу про майбутнє покоління», — зазначив Костянтин Іщейкін.
Полтавський обласний волонтерський штаб «Українська команда. Полтавщина» продовжує свою роботу.
Турбота про довкілля починається з простих справ.

