Разом творимо зелене майбутнє! Українська Команда в ЗОШ №3 в м.Лохвиця
Керівник Полтавського обласного волонтерського штабу «Українська команда. Полтавщини» Костянтин Іщейкін відвідуючи Лохвицю долучився до озеленення території ЗОШ №3.
Разом із молодіжною радою, представниками педагогічного колективу та небайдужими мешканцями громади на території школи висадили саджанці ялівців. Вічнозелені рослини не лише прикрасять подвір’я, а й зроблять його більш затишним та комфортним для учнів.

«Кожне висаджене дерево чи кущ – це внесок у майбутнє цієї громади. Спільними зусиллями ми створюємо для дітей гарний та доглянутий простір для навчання і відпочинку», – зазначила волонтерка Надія Зубко.

Полтавський обласний волонтерський штаб «Українська команда. Полтавщини» ініціатор багатьох заходів, спрямованих на розвиток громад, благоустрій територій та покращення умов для дітей.
Висаджуємо ялівці — вирощуємо відповідальність.

