Озеленення території школи в місті Лохвиця
Керівник Полтавського обласного волонтерського штабу «Українська команда. Полтавщина» Костянтин Іщейкін відвідав Лохвицю та долучився до озеленення території місцевої ЗОШ №2.
Спільними зусиллями на шкільному подвір’ї висадили ялівці, які стануть окрасою території та створять більш комфортний простір для учнів і педагогів.

«Мати умови для навчання - це й про середовище, в якому відбувається сам процес. Такі ініціативи також об’єднують людей навколо доброї справи та виховують дбайливе ставлення до природи», – зазначив Костянтин Іщейкін.
«Українська команда Полтавщини» і надалі проводитиме заходи, спрямовані на благоустрій громад.

