Волонтери "Української команди" продовжують підтримувати військових та їх родини!
За сприяння керівника волонтерського штабу "Українська команда" Полтавської області Костянтина Іщейкіна та керівниці напрямку по роботі з гуманітарною допомогою "Української команди" в Миргородському районі Наталії Петруні, в рамках проекту "Сертифікат добра" надано чергові сертифікати на безкоштовне офтальмологічне обстеження нашим Захисникам та Захисницям і їх родинам.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/05/15/photo_20240514_193013.jpg)
Сильні, коли єдині!
Наближаємо нашу спільну Перемогу разом!
Волонтерський штаб «Українська команда» Полтавщини