"Українська команда" розпочала новий проект в Миргородському районі
За сприяння керівника волонтерського штабу "Українська команда" Полтавської області Костянтина Іщейкіна та керівниці напрямку по роботі з гуманітарною допомогою "Української команди" в Миргородському районі Наталії Петруні організовано проведення професійного безкоштовного офтальмологічного обстеження для військових, що перебувають на службі, проходять медичні обстеження чи реабілітацію та їх родин.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/03/29/photo_20240328_1539302.jpg)
Даний проект підтримки військових та їх родин розрахований на тривалий час. Кожного місяця буде виділятися певна кількість сертифікатів на безкоштовне офтальмологічне обстеження.
Першими їх отримали військові з тактичної авіації.
Сильні, коли єдині!
Наближаємо нашу спільну Перемогу разом!
Волонтерський штаб "Українська команда" Полтавщини