Волонтери"Української команди" надали чергову гуманітарну допомогу в Полтаві
"Українська команда" Полтави, за сприяння керівника волонтерського штабу Полтавської області Костянтина Іщейкіна, разом з партнерами - французькими волонтерами неурядової організації "Док4Юкрейн" продовжує надавати гуманітарну допомогу тимчасово переміщеним особам, багатодітним родинам, людям, що постраждали від війни та потребують допомоги.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/02/26/photo_20240223_1656584.jpg)
Дякуємо нашим постійним партнерам і друзям Doc4Ukraine за підтримку та допомогу українському народу.
Долучитися:
Приват: https://bit.ly/3Bwii4S
UAPay: https://bit.ly/3Dd68PM
Повні реквізити: http://bit.ly/3kQgyOо
Волонтерський штаб «Українська команда» Полтавщини