"Українська команда" в місті Полтава продовжує дарувати дітям позитивні емоції
Волонтерами "Української команди" Полтави, за сприяння керівниці міського волонтерського осередку та співзасновниці фонду талановитих дітей ім. А.Т. Кукоби Юлія Іщейкіна, організовано ряд заходів в Полтавській міській дитячій лікарні спрямованих на підвищення психо-емоційного стану дітей, що перебувають на лікуванні у відділеннях даного оздоровчого закладу.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/02/12/photo_20240211_153746.jpg)
Волонтери разом з майстрами провели для дітей черговий майстерклас з малювання та надали подарунки.
Продовжуємо працювати далі та дарувати дітям позитивний настрій.
Волонтерський штаб «Українська команда» Полтавщини