"Українська команда" продовжує підтримувати військових на фронті
Волонтерами "Української команди", за сприяння керівника волонтерського штабу Полтавської області Костянтина Іщейкіна, було відправлено чергову гуманітарну допомогу, у вигляді засобів для обігріву, засобів гігієни, газових балонів, продуктів харчування, маскувального одягу, для потреб військових, які боронять нашу землю в Авдіївському напрямку.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/02/09/photo_20240209_1005522.jpg)
Сильні, коли єдині!
Наближаємо нашу спільну Перемогу разом!
Волонтерський штаб "Українська команда" Полтавщини