Волонтери "Української команди" продовжують надавати гуманітарну допомогу в Хоролі
"Українська команда", за сприяння керівника волонтерського штабу Полтавської області Костянтина Іщейкіна, голови волонтерського осередку Хоролу Руслана Гавриленка, разом з партнерами - французькими волонтерами неурядової організації "Док4Юкрейн", продовжує доставляти та надавати гуманітарну допомогу тимчасово переміщеним особам, багатодітним родинам, одиноким людям похилого віку, людям, що постраждали від війни та потребують допомоги.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/12/04/photo_20231204_091924.jpg)
Дякуємо нашим постійним партнерам і друзям Doc4Ukraine за підтримку та допомогу України та її народу.
Працюємо далі.
Долучитися:
ПриватБанк: https://bit.ly/3Bwii4S
Монобанк: https://bit.ly/3SOWlFd
UA Pay: https://bit.ly/3Dd68PM
Повні реквізити: https://bit.ly/3prG9PE
Волонтерський штаб «Українська команда» Полтавщини