"Українська команда" надала чергову гуманітарну допомогу в Зінькові
"Українська команда" Зінькова, за сприяння керівника волонтерського штабу Полтавської області Костянтина Іщейкіна, голови волонтерського осередку Зінькова Віталія Панченка та разом з партнерами - французькими волонтерами неурядової організації "Док4Юкрейн" продовжує надавати гуманітарну допомогу тимчасово переміщеним особам, багатодітним родинам, одиноким людям похилого віку, одиноким матерям, родинам військовослужбовців, людям, що постраждали від війни та потребують допомоги.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/06/22/photo_20230615_170650.jpg)
Дякуємо нашим постійним партнерам і друзям Doc4Ukraine за підтримку України та її народу.
Долучитися:
ПриватБанк: https://bit.ly/3Bwii4S
Монобанк: https://bit.ly/3SOWlFd
UA Pay: https://bit.ly/3Dd68PM
Повні реквізити: https://bit.ly/3prG9PE
Прес-служба Полтавської обласної організації «УДАР Віталія Кличка»