Волонтерський штаб "Українська команда" на Полтавщині продовжує свою роботу
"Українська команда" Лубен, під керівництвом Катерини Олексієнко, нададала гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів переселенцям, мешканцям деокупованих територій та іншим людям, що постраждали від війни та потребують допомоги.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/03/16/photo_20230316_140924.jpg)
Дякуємо всім, хто не втомлюється підтримувати і допомагати, адже кожна така допомога наближає нас до перемоги, а ми обов'язково переможемо, бо вже перемагаємо.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/03/16/photo_20230316_1409242.jpg)
Працюємо далі!
ПІДТРИМАТИ НАШІ ПРОЄКТИ:
Банка https://bit.ly/3YQVFSv
Приват https://bit.ly/3Bwii4S
UAPay https://bit.ly/3Dd68PM
Прес-служба Полтавської обласної організації «УДАР Віталія Кличка»