«Українська команда» передала на передову черговий мікроавтобус
Волонтери «Української команда» передали одному з підрозділів розвідки мікроавтобус Mercedes Sprinter. Про це повідомив керівник волонтерського штабу Артур Палатний.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/03/02/photo_20230301_121259.jpg)
«Передали на передову черговий мікроавтобус. Цей Mercedes Sprinter відтепер буде служити нашим розвідникам. Вони завжди на передньому краї. І надійна машина – це та же зброя. Впевнений, що цей мікроавтобус допоможе нашим героям якнайкраще виконувати бойові завдання і врятує життя», - зазначив Артур Палатний.
Раніше «Українська команда» передала одному з підрозділів розвідки Jeep Grand Cherokee, а іншому - Mercedes Sprinter. Також волонтери «Української команди» забезпечили бійців Голосіївського загону ДСНС сучасними вогнестійкими підшоломниками, а військовослужбовців 72-ї окремої механізованої бригади ім. Чорних Запорожців – розвідувальними дронами для корегування артилерійського вогню.
Прес-служба Полтавської обласної організації «УДАР Віталія Кличка»