"Українська команда" доставила медикаменти до лікувального закладу Пирятину
Волонтерським штабом "Українська команда" Пирятину доставлено медикаменти, від наших французьких партнерів Doc4Ukraine, до КП "Пирятинська лікарня Пирятинської міської ради".
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/02/07/photo_20230203_1627052.jpg)
"Ми маємо бути єдині і разом протистояти ворогу на всіх фронтах. Наш штаб допомагав і продовжує допомагати військовим на передовій, тимчасово переміщеним особам, людям, що постраждали від війни, медичним закладам ... Наша спільна перемога залежить від участі кожного з нас. Разом до перемоги!", - Костянтин Іщейкін, керівник волонтерського штабу Полтавської області.
Дякуємо Doc4Ukraine, що не втомлюєтеся допомагати українцям. Разом ми обов'язково переможемо.
ПІДТРИМАТИ НАШІ ПРОЄКТИ:
Банка https://bit.ly/3YQVFSv
Приват https://bit.ly/3Bwii4S
UAPay https://bit.ly/3Dd68PM
Прес-служба Полтавської обласної організації «УДАР Віталія Кличка»