Разом до перемоги!
Волонтерським штабом "Українська команда" Лубен доставлено медикаменти, від наших французьких партнерів Doc4Ukraine, до КП "Лубенський обласний госпіталь для ветеранів війни Полтавської обласної ради".
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/01/27/photo_20230127_0937015.jpg)
"Зараз, як ніколи, ми маємо бути єдині і разом протистояти ворогу на всіх фронтах. Щодня наш штаб допомагає військовим на передовій, тимчасово переміщеним особам, людям, що постраждали від війни і обов'язково медичним закладам, адже на лікуванні, реабілітації, обстеженні там знаходяться і наші військові. Наша спільна перемога залежить навіть від мінімальної участі, але кожного з нас", - Костянтин Іщейкін, керівник волонтерського штабу Полтавської області.
Дякуємо Doc4Ukraine, що не втомлюєтеся допомагати українцям. Разом ми обов'язково переможемо.
ПІДТРИМАТИ НАШІ ПРОЄКТИ:
Банка https://bit.ly/3YQVFSv
Приват https://bit.ly/3Bwii4S
UAPay https://bit.ly/3Dd68PM
Прес-служба Полтавської обласної організації «УДАР Віталія Кличка»