"Українська команда" Полтави провела курс надання першої домедичної допомоги
Волонтерський штаб "Українська команда" Полтави провів тренінг з надання першої домедичної допомоги, де навчали надавати такого виду допомогу:- як правильно накласти турнікет або використати підручні засоби; - як не зашкодити своїми діями потерпілому; - що насамперед потрібно зробити в екстремальних ситуація.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/20/photo_20221220_174734.jpg)
Понад 2 години насиченої інформації з можливістю практично потренуватися і незмінна можливість - це спілкування та змога поставити безліч запитань кваліфікованому інструктору Вікторії Лозі.
Плануємо організовувати такі важливі тренінги й далі.
Прес-служба Полтавської обласної організації «УДАР Віталія Кличка»