"Українська команда" продовжує доставляти французький сир до медзакладів Полтави
Волонтерський штаб "Українська команда" Полтави передав до Першої міської клінічної лікарні міста Полтва партію французького сиру загальною вагою 660 кілограмів.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/08/photo_20221208_0331592.jpg)
"Цей вантаж надіслали до України, в якості гуманітарної допомоги, наші французькі партнери і друзі - французька неурядова організація "Doc4Ukraine". Дякуємо за допомогу та підтримку Doc4Ukraine та всій громаді Франції " -, розповіла керівник Волонтерського штабу Полтави Юлія Іщейкіна
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/08/photo_20221208_033159.jpg)
Разом до перемоги!
Прес-служба Полтавської обласної організації «УДАР Віталія Кличка»