"Українська команда" продовжує свою роботу на Полтавщині
Волонтерським штабом "Українська команда" Лубен доставлено сир від наших французьких партнерів Doc4Ukraine до Лубенського дитячого соціально - реабілітаційного центру "Надія".
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/05/photo_20221205_1442272.jpg)
"В першу чергу хочу привітати всіх волонтерів з їх днем! Ви - сила! Міцного здоров'я, натхнення, терпіння всім і кожному з вас. Переможемо!
Ми маємо бути єдині і разом протистояти ворогу по всім фронтам. Наша спільна перемога залежить навіть від мінімальної участі, але кожного з нас -, розповів керівник Волонтерського штабу Полтавської області Костянтин Іщейкін
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/05/photo_20221205_144227.jpg)
Дякуємо Doc4Ukraine, що не втомлюєтеся допомагати українцям. Разом ми обов'язково переможемо.
Сильні, коли єдині!
Прес-служба Полтавської обласної організації «УДАР Віталія Кличка»