Продовжуємо доставляти французький сир в лікувальні заклади Полтавщини
Волонтерами штабу "Українська команда" доставлено сир від наших французьких партнерів Doc4Ukraine до Пирятинського психоневрологічного будинку - інтернату.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/01/photo_20221201_063104.jpg)
"В даній установі перебуває більше сотні людей. Більшість пацієнтів - важкохворі люди, яким потрібне якісне та здорове харчування, щоб відновлювати сили організму. Запрошуємо всіх, кому не байдужа доля нашої країни і всіх, хто хоче чимось допомагати, але не знає як до нашої волонтерської команди. Разом ми обов'язково переможемо" -, розповіла керівник Волонтерського штабу Полтави Юлія Іщейкіна
Переможемо, бо вже перемагаємо!
Прес-служба Полтавської обласної організації «УДАР Віталія Кличка»