Волонтери "Української команди" на Полтавщині продовжують свою роботу
Волонтерським штабом "Українська команда" Лубен доставлено сир від наших французьких партнерів Doc4Ukraine до Лубенського обласного госпіталю для ветеранів війни Полтавської обласної ради.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/11/30/photo_20221130_121629.jpg)
"Зараз, як ніколи, ми маємо бути єдині і разом протистояти ворогу по всім фронтам. Щодня наш штаб допомагає військовим на передовій, тимчасово переміщеним особам, людям, що постраждали від війни і всім, хто знаходиться в скрутних ситуаціях і звертається до нас за допомогою. Наша спільна перемога залежить навіть від мінімальної участі, але кожного з нас -, розповів керівник Волонтерського штабу Полтавської області Костянтин Іщейкін
Дякуємо Doc4Ukraine, що не втомлюєтеся допомагати українцям. Разом ми обов'язково переможемо.
Сильні, коли єдині!
Прес-служба Полтавської обласної організації «УДАР Віталія Кличка»