Благодійний аукціон "Перемога починається з тебе" зібрав 2,8 мільйонів гривень для ЗС України
Благочинний захід, приурочений збору коштів для ЗСУ, який пройшов нещодавно в обласному центрі відвідав Лідер Волонтерського штабу "Українська Команда" на Полтавщині Костянтин Іщейкін.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/10/24/photo_20221024_101336.jpg)
"Триває виснажлива війна. Всі зусилля цивільних мають бути спрямовані на підтримку ЗСУ. Крім координації діяльності нашого Волонтерського штабу також іноді приймаю участь в різних благодійних проектах та акціях. Розуміючи важливість подібних акцій, вирішив на власному прикладі довести - всі українці єдині та жертовні в цей важкий для країни час. Не за кожний лот змагалися учасники, але оригінальний плакат з автографом нашого Лідера, легенди світового боксу, нині мера столиці - Віталія Кличка, викликав чималий інтерес ... Я не міг залишити офіс нашого штабу без такого цінного артефакту. Сподіваюся, що зібрані на благодійному аукціоні кошти витратять з максимальною ефективністю. Наближаємо перемогу разом!" -, розповів Костянтин Іщейкін.
Разом до перемоги!
Віримо в ЗС України!
Прес-служба Полтавської обласної організації «УДАР Віталія Кличка»