Волонтерство - важлива та відповідальна місія в перемозі України!
Коли наша країна перебуває у надскладній ситуації активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця волонтерів додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання - це запорука успіху та перемоги.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/09/14/photo_20220914_104921.jpg)
Слова вдячності Волонтерському штабу "Українська команда " від наших героїчних захисників гріють душу та надихають ще активніше та наполегливіше працювати за для наближення нашої спільної перемоги над ворогом.
Слава Україні!
Прес-служба Полтавської обласної організації «УДАР Віталія Кличка»