ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА» ПРОДОВЖУЄ СВІЙ ДЕМОКРАТИЧНИЙ ШЛЯХ – ПОПЕРЕДУ ВАЖЛИВА ПОДІЯ!
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/05/_20220105_123112.png)
Партія УДАР уперше взяла участь у місцевих виборах 2010 року. 2012-го вона показала непоганий результат на парламентських виборах і виборола 43 мандати (з них 7 – у мажоритарних округах). Фракція УДАР у Верховній Раді показала себе як сильна, принципова та організована група однодумців. На позачергових виборах 2014 року УДАР створив більшість у Київраді: тоді від партії було обрано 77 депутатів із 120, що становило фактичних 64%. Результати тодішньої діяльності УДАРу сприяли сталому та конструктивному розвитку Києва.
Після тривалої паузи наша Партія знову прагне відновити своє представництво у парламенті. Тому, політична сила «УДАР Віталія Кличка» буде самостійно брати участь у майбутніх виборах.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/05/image.png)
Ми є частиною великої «ударівської» родини і вирішуємо важливі питання нашої організації разом. 4 січня 2022 року на чергових зборах Полтавської обласної партійної організації «УДАР Віталія Кличка» було обрано п’ять делегатів на Всеукраїнський з’їзд «УДАРу», який буде проведено найближчим часом в м. Києві. Обласна партійна організація візьме участь в цій непересічній події політичного життя країни.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/05/image-1.png)
Від імені лідера Полтавського УДАРу Костянтина Іщейкіна, голови виконкому Партії Артура Палатного та Лідера Партії Віталія Кличка всіх присутніх привітав голова виконкому обласної організації Дмитро Кубрак. «Всі чекають у новому «політичному сезоні» радикальних змін та запеклої боротьби. Нас стає з кожним місяцем все більше, тому ми можемо впевнено дивитися у майбутнє, на відміну від різних віртуальних політиків та політичних партій» – зазначив Дмитро Олексійович.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/05/image-2.png)
Прес-служба
Полтавської обласної партійної організації