ПАРТІЯ УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА САМОСТІЙНО БРАТИМЕ УЧАСТЬ У НАСТУПНИХ ПАРЛАМЕНТСЬКИХ ВИБОРАХ
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/12/12/image.png)
«УДАР» не планує об’єднуватись з іншими політичними проектами та братиме самостійну участь у наступних парламентських виборах. Зараз партія займається розвитком осередків, регіональних організацій по Україні. Депутати у Верховній Раді – це важливий інструмент для впливу на політичні процеси та необхідні зміни в Україні», – зазначив Віталій Кличко.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/12/12/image-1.png)
9 грудня 2021 у конференц-залі полтавського «Reikartz Gallery» відбувся тренінг для регіональних партійних організацій «УДАР Віталія Кличка» на тему «Парламентська кампанія за новими вимогами виборчого законодавства». Тренінг об’єднав у собі вивчення різних проблемних питань зі сфери виборчого права. Керівники деяких осередків і активні партійці обговорили проблеми зловживання виборчим правом, отримали нові знання щодо прав та обов’язків учасників виборчого процесу, вчились рахувати виборчі квоти, а також спільно з експертом аналізували (розбирали) різні практичні задачі.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/12/12/image-2.png)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/12/12/image-3.png)
Урочистим моментом стало вручення членських партійних квитків делегатам від Зіньківщини та Хорольщини.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/12/12/image-4.png)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/12/12/image-5.png)
Прес-служба Полтавської обласної партійної організації
«УДАР Віталія Кличка»