Розмір тексту

Список кандидатів у депутати до Полтавської міськради від Політичної партії "УДАР"

ТВК зареєструвала 36 кандидатів у депутати до Полтавської міської ради від Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка.

Про відповідне рішення Теріторіальної виборчої комісії повідомив голова Полтавського міського осередку партії Сергій Клименко. 

Сергій Клименко Сергій Клименко

Так, до єдиного виборчого списку партії увійшли:

1. Клименко Сергій Євгенович (Директор Приватного підприємства «Агрокомпостач»);

2. Храмов Василь Васильович (Державний службовець);

3. Стахова Дар’я Іванівна  (Кореспондент в ОКІА «Новини Полтавщини», ФОП);

4. Дудник Вікторія Владиславівна (Дитячий лікар-отоларинголог, завідувачка дитячого поліклінічного відділення у КП «Дитяча міська клінічна лікарня Полтавської міської ради», дитяче поліклінічне відділення №3);

5. Семізаров Сергій Вікторович  (Директор компанії, ТОВ «ВЦ «ТіС»);

6. Айкян Артем Завенович (Заступник головного лікаря з медичної частини, КП "Полтавський обласний клінічний онкодиспансер" Полтавської облради);

7. Власенко Ірина  Юріївна (Директор ТОВ «ВІІК-Агроінвест»);

8. Іщейкін Тимур Євгенович (Доцент кафедри менеджменту Полтавської державної аграрної академії);

9. Василенко Олена Олександрівна  (Директор Готельно-ресторанного комплексу  "Готель Галерея");

10. Пилипенко Вячеслав Олександpович (Тренер - викладач з дзюдо,  КЗ ДЮСШ "Олімпійські надії" Полтавської облради);

11. Рись Віталій Анатолійович (Підприємець);

12. Лактіонов Сергій Миколайович (Підприємець);

13. Рубленко Ірина Федорівна (Лікар- невропатолог, КП  «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М. В. Скліфосовського» Полтавської обласної ради);

14. Томаш Богдан Володимирович (Лікар-уролог,  КП Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського Полтавської обларади, поліклінічне-консультаційне відділення);

15. Койло Наталія Геннадіївна (Юрисконсульт у ТОВ «Фірма «Мінерал»);

16. Фернебок Олександр Євгенович (Директор ПП «Будівничі Технології»);

17. Сорока Сергій Олексійович (Директор Приватного підприємства «Вершковий Рай»);

18. Гадяка Наталія Петрівна (Директор Приватного підприємства «Компанія Кас-Трейд»);

19. Капорін Костянтин Павлович (Директор ТОВ «Вайн Юніон»);

20. Мацюцька Ірина Євгенівна (Керуюча магазином у ТОВ «Торгівельна Компанія  «ЮЛІС»); 

21. Якименко Андрій Сергійович (Державний службовець);

22. Верхола Олександр Михайлович (Тренер з єдиноборств, ГО «Центр спортивних єдиноборств « ЮС Чемпіон»);

23. Булатніков Валерій  Георгійович (Заступник директора у ТОВ «Ресурс-Агроцентр»);

24. Шавкун Анжела Володимирівна (Адвокат);

25. Тарасенко Наталія Олегівна (Підприємець);

26. Погорецький Владислав Анатолійович  (Підприємець);

27. Шкіль Анатолій Григорович (Підприємець);

28. Клименко Тетяна Андріївна (Підприємець);

29. Безпала Світлана Вікторівна (Адміністратор у ФОП Яроменко);

30. Шкіль Дмитро Анатолійович ( Студент «Полтавської політехніки імені Юрія Кондратюка»);

31. Лопушинський Євген Романович (Заступник директора, КП Київської міської ради “Центр публічної комунікації та інформації”) ;

32. Родик Вікторія Олександрівна (Підприємець);

33. Воротняк Григорій Васильович (Тимчасово не працює);

34. Крамаренко Анастасія Вікторівна (Студентка Полтавського юридичниго інституту національного юридичного універститету іменi Ярослава Мудрого);

35. Качаєнко Віктор Вікторович (Керівник відділу збуту ТОВ «АЛЬТАИР-КР»);

36. Макуха Олександр Анатолійович (Пенсіонер по інвалідності).

Про автора

Останні публікації:

Полтавщина:

Наш e-mail:

Телефони редакції: (095) 794-29-25 (098) 385-07-22

Реклама на сайті: (095) 750-18-53

Запропонувати тему