Зимове звуття для ТрО
Сьогодні долучився до забезпечення наших військових взуттям. Передали 770 пар тактичних зимових борців для 116-ї бригади тероборони. Це взуття зручне, вологозахисне, у ньому терло навіть тоді, як температура повітря знизиться до мінус 16.
Хочу наголосити, що в тендері на постачання перемогло наше полтавське підприємство. Це важливо, бо воно надає робочі місця та сплачує податки до місцевих бюджетів.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/16/f913ba1d881e4539a02a31b05413a286.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/16/017c8e22f6424b4f92b7acfbadf90573.jpg)
Це не остання надана допомога, придбана коштом обласного бюджету для наших бійців на фронт і в тил. Дякую всім причетним, платникам податків і колегам-депутатам.