КрАЗи для військових
Сьогодні взяв участь у важливому заході ‒ разом із депутатами обласної ради та керівництвом Полтавської обласної військової адміністрації передали на потреби нашої 116-ї бригади ТрО шість автомобілів КрАЗ: 4 автівки призначені для перевезення вантажів і людей, одна – мобільна кухня та одна автівка для перевезення бійців.
Приємно усвідомлювати те, що ці потужні машини зійшли із конвеєра місцевого підприємства. Хочу наголосити, що підприємсво перемогло в тендерній закупівлі та автівки були закуплені за кошти обласного бюджету – кожного з платників податків Полтавщини.
Завдання обласної влади і кожного з нас на сьогоднішній момент ‒ підтримка захисників та захисниць на фронті.
Віримо в ЗСУ!
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/15/317729651_1376722422865488_3021706721872930860_n.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/15/320443325_5822573411157978_8561024936666083242_n.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/15/318338538_1532126523928438_1348035463835976578_n.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/15/319740485_976788599968145_3957603768929175825_n.jpg)