Сьогодні кожен із нас – волонтер
Жінки, що передають свою консервацію ЗСУ. Діти, які збирають благодійні концерти чи продають власноруч зроблені іграшки. Підприємці, що діляться своїм прибутком з армією. І кожна людина, що легально працює – також волонтер. Податки підтримують бюджет, не дають зупинитися економіці країни.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/05/70082f3ed9c24a3fbd871652be8577e2.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/05/94614a0d0a624f219b1443647311f9e8.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/05/33b2c8c237a74b36920a7b2ccbcae969.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/05/fa41a85c184941afb230e214bb96e7e6.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/05/85b85c03f9054dfdba7dde32021b6b72.jpg)
Тож сьогодні привітали усіх, хто допомагає без користі і пафосу – наших волонтерів!
На моє переконання, кожен, хто працює на своєму місці, робить все для перемоги над ворогом – волонтер. Це і лікарі, які продовжують оперувати без світла, і вчителі, які навчають навіть в укриттях, і ті, хто готують гарячі обіди або збирають кошти на купівлю тепловізорів.
Ці люди відчувають великий поклик серця і мають неймовірну енергію добра.
Символічно, що це свято поруч з Днем Збройних сил України, адже волонтери і військові – єдине ціле.
Здоров'я вам і нехай Бог оберігає під час усіх справ. Переможемо обов'язково! З Міжнародним днем волонтера!