Шановні працівники культури та майстри народної творчості
Наш край вважається центром самобутнього народного мистецтва ‒ унікальні техніки вишивки, гобелени, гончарство, гастрономічна культура, музичні гурти, театри, філармонії.
Щодня ви працюєте в надзвичайно складних умовах. Тривоги, відсутність освітлення. Але попри це у всіх наших закладах культури майже щодня відбуваються заходи. Ви служите на своєму фронті – культурному. Він не менш важливий, ніж «передок».
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/11/09/nik_2281.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/11/09/nik_2334.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/11/09/nik_2387.jpg)
Впевнений, що після закінчення війни ми гучно відсвяткуємо нашу велику Перемогу із повними залами глядачів! А поки – віримо в ЗСУ та працюємо кожен на своєму фронті!
З Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва.