Нагородили учасників Малої академії наук України
Робота на освітянській ниві ніколи не була легкою. В умовах війни викладачі, як наші Герої із Збройних Сил України – гідно виконують свої обов'язки, створюють найкращі умови для навчання в укриттях, на онлайн платформах та закладах освіти.
Жодні повітряні тривоги та навчання в укриттях не стануть на заваді в наших дітей до нових знань.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/11/07/af26437197b047e9b6b521e45e7ac680.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/11/07/656f50a4f7eb46c8b259e3b15bf8de9b.jpg)
Хочу висловити слова подяки нашим освітнам і молоді. Кожен із вас вносить свій вагомий внесок розвиток освіти і науки та в роботу закладів освіти на Полтавщині.