Вітаю фінансування пожежних підрозділів у громадах
Відібрали 36 проєктів, які будуть реалізовані в наступному році коштом обласного та місцевого бюджету. На це буде спрямовано 26 мільйонів гривень.
Відбулося засідання обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/11/24/nik_2589.jpg)
Варто відзначити громади, які подали дійсно актуальні проєкти, а саме створення або удосконалення пожежних підрозділів у громадах – Заводську, Білицьку, Краснолуцьку, Петрівсько-Роменську. І це дійсно актуально для них, адже через віддаленість, у разі виникнення надзвичайної ситуації, очікування рятувальників складе далеко не двадцять хвилин.
Цікавими стали й проєкти Хорольської та Оржицької громад, які стосувалися придбання спеціального обладнання для благоустрою територій.
Загалом подані ініціативи стосувалися організації надання послуг населенню, поліпшення екологічної інфраструктури, розвитку спортивної й туристичної інфраструктур, впровадження енергозберігаючих та ресурсоефективних технологій в закладах бюджетної сфери, збереження історико-культурної спадщини, освітнього, наукового та інформаційного забезпечення розвитку місцевого самоврядування.
Дякую усім ініціативним громадам! Наступного року чекаємо ще більше цікавих та корисних проєктів.