Допомога військовим без бюрократичних перепон!
Раніше, щоб отримати військовим допомогу у розмірі 10 тисяч гривень потрібно було зібрати купу паперів. На передостанній сесії я вносила правки до цього питання і пропонувала внести зміни, а саме виключити деякі довідки,щоб спростити механізм.
Мою пропозицію щодо прибирання бюрократичної складової, на жаль, на попередній сесії не підтримали. На комісії переглянули, і вже на сьогоднішній сесії підтримали!
Прибрали бюрократичну машину і тепер, щоб військові змогли отримати 10 тисяч гривень не потрібно збирати купу паперів.
Потрібні наступні документи:
- заява відповідного зразка;
- згода на збір, а також на обробку персональних даних відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних»;
- копія відповідного документу, що свідчить про статус отримувача - (цим документом може бути і копія військового квитка, і копія посвідчення офіцера, і копія Наказу по особовому складу військової частини тощо);
- копія сторінок паспорта/копія паспорта заявника у формі пластикової картки типу ID-1 (лицьового та зворотного боку), разом із копією витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання заявника;
- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
- копія довідки внутрішньо переміщеної особи (у разі потреби);
- дані для зарахування коштів;
- копія документа, що підтверджує родинні відносини (копія свідоцтва про шлюб, копія свідоцтва про народження мобілізованого або його дитини) (у разі потреби).
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/03/10/two_column_jwqbpn6k.jpg)
Куди звертатися?
Для отримання допомоги до Управлінь соціального захисту населення виконавчих комітетів Київської, Шевченківської, Подільської районних у м. Полтава рад (далі – Управління соціального захисту населення) за зареєстрованим місцем проживання.
✏️Для внутрішньо переміщених осіб – за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.