Працюємо на Перемогу над російською ордою! Все є і буде Україна!
Сьогодення змінило нас, ми не такі, як були раніше. Життя несе випробування на людяність, на згуртованість, на мужність, доброту, віру та надію на мир! У цей важкий для нас час ми бачимо хто є хто.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/05/11/2.jpg)
Коли розпочалася війна, я разом зі своїми колегами організувала спеціальну пекарню, і працівники об’єднання “АСТЕРА” єдиною командою - юристи, менеджери, бухгалтера стали за роботу!
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/05/11/2-1.jpg)
Вимішуємо тісто, готуємо начинку, виробляємо заготовки із тіста, випікаємо вироби і готуємо для передачі.
Замішуємо дріжджове тісто на пироги за перевіреним рецептом, яким поділилась завідуюча виробництвом Полтавської школи № 8 Надія Хоменко.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/05/11/627ba9f39ae66.jpg)
Чому пироги? Тому що ситні, і навіть якщо вони і захолонуть, то не втратять свого смаку, як інші страви.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/05/11/627ba9f39b769.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/05/11/627ba9f39bf14.jpg)
Наш «конвеєр» щодня нараховує понад 1000 виробів: солодкі та з капустою, картоплею, горохом рум’яні пироги, рогалики та булки прямують для територіальної оборони, Збройних сил України, переселенців та полтавчанам, які цього потребують.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/05/11/3.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/05/11/2-2.jpg)
Спільна командна зайнятість відволікає людей від важких думок, зосередження на випічці допомагає плинути думкам у напрямі позитиву. А відчуття і усвідомлення того, що ти допомагаєш нашим захисникам, людям, які цього потребують, що ти є причетним до спільної великої Перемоги, додає особливих сил і наснаги!
Разом ми сила! Єднаймося у важливих миротворчих процесах, наближаймо Перемогу над ворогом щодня! Все буде Україна!