Хай кожний хто чекає дочекається
Давайте побажаємо всім полтавським чоловікам і жінкам, які зараз знаходяться на передових, повернутися додому, а їхнім родинам дочекатися своїх рідних!!!
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/08/10/1viyna.jpg)
Героям слава!!!
Давайте побажаємо всім полтавським чоловікам і жінкам, які зараз знаходяться на передових, повернутися додому, а їхнім родинам дочекатися своїх рідних!!!
Героям слава!!!
Корінний полтавець, який дуже любить своє місто. Уповноважена особа ГО "Наша Полтава".
546