Що не так з бюджетом Полтавської територіальної громади-2?
Ми вже почали витягати на світло приховані міською владою таємниці, закладені в проєкт основного фінансового документу. Кожен з депутатів узяв для аналізу окрему сферу. Зокрема, Едуард Волков розібрав видатки, заплановані Управлінням капітального будівництва міськвиконкому.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/17/photo_20220117_175937.jpg)
Міська влада збирається взяти 118,5 мільйонів гривень кредиту на реконструкцію території парку «Перемога». Чому було не вийти на співфінансування з державного бюджету через субвенції, щоб уникнути неминучого в такій ситуації ризику? Це ж стосується і реконструкції пам’ятки садово-паркового мистецтва «Корпусний сад» (перша черга - 8 мільйонів).
За 18 мільйонів гривень чиновники хочуть поруч зі старою будівлею дитсадка на Лідова звести новий корпус. Але після цього на місці однієї проблеми виникне інша. Там стане тісно й дітям, і персоналу – однозначно потрібна більша земельна ділянка.
15 мільйонів 300 тисяч викинуть на проєктну документацію, протиаварійні й консерваційні роботи по колишньому кінотеатру Котляревського. Чому міська влада не стягнула на це ні копійки з підприємців, які, власне, й стали винуватцями пожежі? Вони перетворили будівлю на руїни, а за все заплатить бюджет?
10 мільйонів планують спрямувати на капітальний ремонт тротуарів на Соборності (від Європейської до Соборного майдану). Але там багато приватних закладів, власники яких уже поклали біля них асфальт. І що, їм тепер компенсують витрачене? Чи, може, було б краще реконструювати разом з ними за єдиним проєктом у єдиному стилі?
Продовжуємо аналізувати. Але вже зараз зрозуміло – в такому вигляді бюджет Полтавської територіальної громади приймати не можна.