Вітання Олександра Удовіченка з Новорічними та Різдвяними святами!
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/12/31/31530018416e4c60bce4f4972da2be3d.jpg)
Шановні друзі!
Прийміть найщиріші вітання з Новорічними та Різдвяними святами!
У ці дні ми підбиваємо підсумки минулого року. Він був непростим, але водночас переконливо довів: тільки відчуття єдності, взаєморозуміння й налаштованість на конструктив дають очікувані результати.
2022-й рік ставить перед кожним з нас нові завдання й відкриває нові перспективи. Але наша спільна мета залишається тією ж – своєю цілеспрямованою працею зробити життя територіальних громад заможним і щасливим.
Бажаю вам, шановні однодумці, родинного благополуччя, невичерпного оптимізму й переконливих перемог у всіх добрих починаннях!
Олександр УДОВІЧЕНКО,
лідер партії «Рідне місто»