Міська влада занедбала тротуари, якими ходять люди з порушеннями зору
Команда «Рідне місто» в своїй роботі керувалися й керуємося принципом: «Не робити чогось для людей з інвалідністю без їх участі». Міська влада не керується ніякими принципами, бо взагалі нічого не робить для цієї категорії полтавців.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/12/28/photo_20211228_174239.jpg)
Сьогодні на виїзному засіданні члени профільної комісії Тарас Бойко та Едуард Волков переконалися в цьому ще раз. Вони побували на найпроблемнішому відрізку – поблизу зупинки Гетьмана Сагайдачного. Люди з порушеннями зору скаржаться на відсутність тут освітлення, асфальту й огороджень.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/12/28/photo_20211228_174241.jpg)
Депутати дали доручення чиновникам з управління ЖКГ. Вони повинні усунути кричущу ситуацію. Але без системного підходу до проблеми про створення безбар’єрного простору в Полтаві можна забути.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/12/28/photo_20211228_174240.jpg)