В авіамістечку вперше відкрили ялинку
Неповторний дух новорічних свят повинні відчути всі. Ялинки від "Рідного міста" збирають мешканців мікрорайонів. На цей раз завдяки нашому Євгену Ніколаєнку вона з'явилася в авіамістечку.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/12/25/photo_20211225_145341.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/12/25/photo_20211225_1453227.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/12/25/photo_20211225_145322.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/12/25/photo_20211225_1453212.jpg)
Неповторний дух новорічних свят повинні відчути всі. Ялинки від "Рідного міста" збирають мешканців мікрорайонів. На цей раз завдяки нашому Євгену Ніколаєнку вона з'явилася в авіамістечку.