Відтепер бюджетна комісія цілком виконує забаганки влади
Це стало можливим після самовільного переформатування її складу, коли секретарем комісії стала дружина Євгена Диканя – Мілена Муравенко.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/11/30/photo_20211130_113028.jpg)
Мета влади цілком зрозуміла. Перед початком бюджетного процесу потрібно було підпорядкувати комісію собі, щоб усі кошти пішли на вже діючі «схеми», а не на реальні проблеми полтавців.
На сьогоднішньому засіданні перерозподілили вже виділені кошти. Але полтавців чекають неприємні несподіванки, коли вони спостерігатимуть за формуванням бюджету на 2022 рік.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/11/30/photo_20211130_113027.jpg)
«Рідне місто» як єдина місцева партія контролюватиме дії міської влади. Гроші полтавців мають спрямовуватися винятково на вирішення їхніх проблем!