За використану «Добробутом» електроенергію платять школи
Підозри представників «Рідного міста» Вікторія Лоза та Едуард Волков , висловлені ними під час рейдів харчоблоками навчальних закладів, отримали документальне підтвердження.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/26/248369524_1803436066532370_2954515780569036066_n.jpg)
Це засвідчує копія додаткової угоди до Договору оренди «Добробутом» нерухомого майна. За запитом Вікторії Лози її офіційно надіслала начальниця управління майном комунальної власності міста Полтавської міської ради.
В угоді чітко написано: «При забезпеченні організації харчування учнів закладів освіти, які є комунальною власністю Полтавської міської територіальної громади, здійснюється оплата наявними власними засобами закладу загальної середньої освіти за рахунок бюджетних призначень на галузь освіти з оплатою послуг за енергоносії (тепло-, водо-, електро-, газопостачання, що споживаються під час освітнього процесу».
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/26/249235215_1803436016532375_5944852003891724033_n.jpg)
Тобто, школи платять за електрику й відповідають за пожежі, які виникають від порушень при її використанні. Міська влада підставила адміністрації, вигороджуючи свій кишеньковий «Добробут». Історія із займанням у НВК №16 це підтверджує.
До речі, за зверненням наших представників Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області надіслало матеріали, що стосуються цієї пожежі, до поліції. Наразі вона здійснює попередню правову кваліфікацію та дізнання, щоби встановити точну причину й винуватців.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/26/249171774_1803436046532372_5430628044446475004_n.jpg)