Євген Ніколаєнко: «Наша програма офтальмологічної допомоги пенсіонерам діє безперервно»
Вважаю, що бізнес має бути соціально відповідальним. Якщо простіше – не забувати про людей, які потребують допомоги.
Ще три роки тому я запустив у дію кілька соціально спрямованих акцій. Продовжую їх і нині.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/08/13.jpg)
Зокрема – надання офтальмологічних послуг літнім полтавцям і полтавкам. У них маленькі пенсії, і самотужки розв’язати вікові проблеми з зором наші пенсіонери, на жаль не можуть.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/08/12.jpg)
Тому була зустріч з офтальмологом. Він проконсультував та виписав рецепти на окуляри. А ми допомогли їх придбати, беручи на себе фінансову складову. За попередньо складеним списком запросили людей віддати окуляри.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/08/11.jpg)
Допомогти легко, якщо робиш це усвідомлено й системно.