Чи підпише Ямщикова заяву на Біленького щодо колектору і грабунку Водоканалу!
Нам стало відомо, що колектор на який ми дали 10 мільйонів раніше страхувався ще 2-ма які після виходу із ладу категорично не відновлювалися попереднім керівництвом. Це порушення закону і ми все зробимо щоб подати заяву до поавохоронців аби розслідувати цю справу і покарати Біленького та Воротінцева. Тим більше у Києві подібна справа є.
Я дам таку заяву на підпис Ямщиковій. Побачимо чи підпише.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/05/20/e608fea12e244028886c6e315462048f.jpg)