Голова профспілок України віджав у Ветеранів та людей праці об’єкт за 2 500 000 доларів.
Скоро ми покажемо що зробило кодло із майном профспілок на Полиавщині. А зараз знайомтесь із мафією яка краде і крала мільйонами доларів. Кожен із вас платить 1-2% від своєї зарплатні внески до профспілок. Ось куди йдуть ці мільярди.
‼️‼️‼️ВЕЛИЧЕЗНЕ ПРОХАННЯ ПОШИРИТИ!
Ми вимагаємо, щоб 300 мільйонів внесків людей які платяться в профспілки ЩОМІСЯЦЯ і все майно у вигляді санаторіїв та готелі віддали на ЗСУ та реабілітацію Ветеранів!!!
І публікуємо як жирує профспілкова мафія в Укаїні. Ми доб’ємося аби провели з’їзди в усіх профспілках та обрали нове керівництво - веиранів, жінок, молодь і нових лідерів які стоятимуть за народ як це роблять профспілки у Європі!
‼️‼️‼️Тепер, Увага!
ГОЛОВА ПРОФСПІЛОК ОСОВИЙ Є ВЛАСНИКОМ БАЗИ ЗА 2,5 МІЛЬЙОНИ ДОЛАРІВ НА ШАЦЬКИХ ОЗЕРАХ!
В 2015 році Осовий та його права рука Скргій Стрілець віддають Державі неймовірно красиву та велику базу відпочинку та оздоровлення у Шацьку Волинської обл. за адресою Гайова, 2. Так, саме на цілющих Шацьких озерах.
Вона переходить у державну власність, а вже через рік Осовий з Стрільцем від імені ФПУ, за рахунок ФПУ, подають в суд, та відсуджують у держави цю базу у власність ФПУ (яким чином і яким рішенням цю базу відсудили і хто була ця суддя, і хто вона зараз ми розкажемо згодом).
Укрпрофтур мав би запустити цю базу і почати заробляти для профспілчан та оздоровлювати військових… Але ні! Через пів року вона стає ПРИВАТНЬОЮ ВЛАСНІСТЮ Стрільця і родини Осового. Ця база має назву Вілла сільвер де Люкс, і коштує 2,5 мільйони доларів!
Це матеріали розслідувань Комітету очищення профспілок який очолює Сергій Каплін. Скоро ви побачите серіал «ОСИНЕ ГНІЗДО» з розслідуваннями по кожній профспілці і кожному профлідерів у кожному регіоні. Журналісти проацювали 8 місяців аби відкрити очі світу на мафію ФПУ. Серіал є і на англійській мові. Профмпілкам у світі сподобається ця кримінальна драма!
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/04/22/42df1681e0034a6f8d20719b87d23c31.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/04/22/86e9650e9e0e436fa50548e4800b3611.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/04/22/a993b27d48184a568697bbec54ba8736.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/04/22/8551e0ec159a44f4b262f681be3c350e.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/04/22/6eae5a15fc1d4888b53723e7f72b58e2.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/04/22/a5bb3bee39cc4aef8c332eeb423dceac.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/04/22/fc3bcef1e21e4f6f9ad0fbc12740fc9c.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/04/22/d9b98bb122c0448d8755e5723bedd698.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/04/22/f8f1e170046848f8bf28f77151daa184.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/04/22/2d460d62e0d4463c91c4e971d4d34cc1.jpg)